Oceľové schody

Oceľové schody – elegantná nadčasovosť, ktorá upúta

V EMAN vám vyrobíme, dodáme a následne namontujeme oceľové schody šité na mieru vášmu interiéru i exteriéru. Nielenže prakticky prepoja poschodia, ale zároveň sa stanú dominantou priestoru. Postaráme sa, aby doň perfektne zapadli.

Oceľové schody – elegantná nadčasovosť, ktorá upúta​

Detailne vyrobené a namontované oceľové schody

Oceľové schody sú perfektným riešením pre domácnosti aj firemné priestory. Obzvlášť populárne sú u nadšencov a fanúšikov industriálneho štýlu a minimalizmu, avšak vyniknú v každom priestore. O to sa postaráme. Dôraz kladieme na precízne prevedenie. Sme maximálni perfekcionisti a veľkú pozornosť venujeme aj najmenším detailom. Samozrejmosťou je používanie prvotriednych materiálov, čo sa odzrkadlí v úžasnej kvalite a dlhoročnej životnosti. 

Podobne ako drevené schody, aj oceľové schody sú momentálne vyhľadávaným  prvkom, ktorý oživí a ozvláštni celý priestor. Zabezpečíme ich originálny návrh po konštrukčnej aj estetickej stránke. Môžete si vybrať zo širokej ponuky stupňov, zábradlí aj madiel. Obľúbené sú oceľové schody s otvorenými stúpačkami. Práve cez ne preniká do interiéru viac sveta, čo prispieva nielen k jeho presvetleniu, ale aj optickému zväčšeniu.

Benefity oceľových schodov

Aké výhody v sebe spájajú oceľové schody na mieru?

– úžasná  pevnosť, stabilita a odolnosť (mechanická aj voči oderom),

– vysoká pevnosť v ťahu (odolnosť voči rozbitiu pri ťahu),

oceľové schody unesú aj nadmernú hmotnosť (pre porovnanie – oceľ je cca päťkrát pevnejšia ako betón),

– primerane upravená oceľ bráni vzniku a šíreniu korózie či inému znehodnoteniu schodov,

– pomerne rýchla a jednoduchá inštalácia,

– recyklovateľnosť materiálu,

– minimálna údržba (oceľové schody stačí pozametať od prachu a následne zmyť vlhkým mopom – žiadne pravidelné lakovanie, odpadá aj aplikácia ochranných náterov atď.),

– oceľ je flexibilný (prispôsobivý) materiál, ktorý vieme rôzne tvarovať. To nám umožňuje vytvárať oceľové schody na mieru priestoru,

oceľové schody v exteriéri spoľahlivo odolajú celoročným poveternostným podmienkam (neznehodnotí ich mráz, sneh, dážď ani slnečné žiarenie).

Optické zväčšenie priestoru...

ŠTANDARD
otvára otvorený priestor a opticky ho zväčšuje. Môžete prepojiť alebo oddeliť jednotlivé časti stavby podľa Vašich požiadaviek a nestratíte pritom nič na vzdušnosti a voľnosti. Široká ponuka stupňov, madiel a zábradlí umožňuje veľkú možnosti rôznych kombinácií.

Oceľové schody ŠTANDARD

HARFA

harfové zábradlia cenovo výhodné zábradlia z ocele ponúkajú širokú paletu farieb. Všetkým napojeniam schodišťa k stropu a obvodovým stenám, rovnako ako napojenia zábradlia, je možné previesť protihlukovú izoláciu. Izolačné diely boli vyvinuté na základe dlhodobých s kúseností firmou Stadler.

FSW

je alternatívou k celodrevenému schodišťu. Vďaka kombinácii ocele a dreva pôsobí modernejšie a vzdušnejšie.

Oceľové schody HARFA a FSW

Nech už sa rozhodnete pre ktorékoľvek oceľové schody, zakaždým sa môžete spoľahnúť na originalitu prevedenia a remeselnícke umenie. Vaše nové oceľové schody dokonale zapadnú do priestoru a stanú sa jeho moderným, nadčasovým a funkčným prvkom. Zabezpečujeme kompletný servis – nezáväzná obhliadka, návrh, výroba, dodanie a montáž. Radi vám pripravíme cenovú ponuku a mieru a vysvetlíme všetky podstatné náležitosti.

Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom naprieč celým Slovenskom, ktorých tešia ich nové oceľové schody.

Vyrábame a montujeme aj točité schody a drevené schody, ako aj luxusnejšie vchodové dvere.

Fotogáleria naších projektov -
oceľové schody