Dreven├ę schody

Dreven├ę schody ako nad─Źasov├Ż doplnok, ktor├Ż ozvl├í┼ítni v├í┼í interi├ęr

Vyrob├şme a namontujeme v├ím dreven├ę schody, ktor├ę sa v maxim├ílnej miere prisp├┤sobia priestoru. Z├írove┼ł bud├║ sp─║┼ła┼ą v┼íetky va┼íe po┼żiadavky na dizajn a estetiku. Garantujeme prec├şznu remeseln├şcku v├Żrobu a odborn├║ mont├í┼ż s d├┤razom na bezpe─Źnos┼ą.

dreven├ę schody

V├Żhody dreven├Żch schodov

dreven├ę schody preberaj├║ na seba v┼íetky vlastnosti dreva ako pr├şrodn├ęho materi├ílu, t. j. odolnos┼ą, zdravotn├║ nez├ívadnos┼ą (drevo je vhodn├ę aj pre dom├ícnosti s alergikmi), bezpe─Źnos┼ą, stabilitu, pevnos┼ą, zvukovo-tepeln├║ izol├íciu, dlh├║ ┼żivotnos┼ą a nemo┼żno zab├║da┼ą ani na jednoduch├║ ├║dr┼żbu. Osobitne by sme chceli pouk├íza┼ą na ekologick├Ż aspekt ÔÇô dreven├ę schody netvoria zbyto─Źn├Ż odpad za┼ąa┼żuj├║ci ┼żivotn├ę prostredie, ke─Ć┼że drevo patr├ş k recyklovate─żn├Żm materi├ílom. Navy┼íe sa p├Ż┼íi pr├şvlastkami ako nad─Źasovos┼ą, elegancia a ┼ít├Żl. Aj preto m├í drevo u┼ż nieko─żko desa┼ąro─Ź├ş nezastupite─żn├ę miesto v bytovom dizajne. Jednoducho povedan├ę, drevo nikdy nevyjde z m├│dy.

dreven├ę schody s├║ pr├şjemn├ę na dotyk. Bez ob├ív po nich m├┤┼żete chodi┼ą naboso. Navy┼íe, drevo je prirodzene proti┼ímykov├ę.

– drevo, a teda aj dreven├ę schody, vynikaj├║ originalitou pri ka┼żdom spracovan├ş ÔÇô tajomstvom je jedine─Źn├í kresba dreva. Taktie┼ż nemo┼żno nespomen├║┼ą ani jeho ├║┼żasn├║ v├┤┼łu.

dreven├ę schody s├║ v├Żrazn├Żm interi├ęrov├Żm prvkom, ktor├Ż ┼ít├Żlovo a z├írove┼ł funk─Źne prepoj├ş poschodia.

– po┼íkodili ste dreven├ę schody? Nevad├ş, ich oprava ─Źi renov├ícia nie s├║ n├íro─Źn├ę.

Vzh─żadom na vy┼í┼íie uveden├ę je zrejm├ę, pre─Źo patria dreven├ę schody k najob─ż├║benej┼í├şm a najpopul├írnej┼í├şm vo─żb├ím slovensk├Żch dom├ícnost├ş.

Pre─Źo dreven├ę schody od n├ís?

– vysok├í kvalita pr├íce aj pou┼ż├şvan├Żch materi├ílov (pracujeme v├Żhradne s prvotriednymi drevinami),

– rozumn├í cena,

– nez├ív├Ązn├í obhliadka,

– odborn├Ż n├ívrh, v├Żroba aj mont├í┼ż (so s├║ladom s pr├şslu┼ín├Żmi normami),

– prec├şzne remeseln├şcke spracovanie (pou┼ż├şvame najmodernej┼íiu CNC techniku),

– garancia dodania dreven├Żch, oce─żov├Żch ─Źi to─Źit├Żch schodov v dohodnutom term├şne,

– a┼ż 36-mesa─Źn├í z├íruka na na┼íe dreven├ę schody (preto┼że za svojou pr├ícou si stoj├şme),

– profesion├ílne poradenstvo ÔÇô na┼í├şm cie─żom s├║ dreven├ę schody, ktor├ę dispozi─Źne aj dizajnovo doplnia interi├ęr (porad├şme v├ím najvhodnej┼í├ş tvar schodov, z├íbradlie a pod.),

– ├║stretov├í komunik├ícia ÔÇô t├║┼żite po to─Źitom alebo zalomenom drevenom schodisku?
Ako sk├║sen├ş remeseln├şci si porad├şme s ka┼żd├Żm n├ívrhom. Nez─żakneme sa ani atypick├Żch rie┼íen├ş. V┼íetky va┼íe po┼żiadavky na dreven├ę schody sa usilujeme zapracova┼ą a zhmotni┼ą do v├Żsledn├ęho produktu.

– nepodce┼łujeme detaily ÔÇô dreven├ę schody navrhujeme tak, aby perfektne ladili s ostatn├Żm interi├ęrov├Żm zariaden├şm a pod─Źiarkli celkov├Ż vizu├ílny r├íz priestoru. Samozrejm├ę je dokonal├ę opracovanie povrchu.

– na┼íe dreven├ę schody spo─żahlivo vydr┼żia ka┼żdodenn├ę pou┼ż├şvanie aj ┼ąa┼ż┼íiu z├í┼ąa┼ż ÔÇô k stabilite ich kon┼ítruk─Źn├ęho rie┼íenia a tvarovej st├ílosti prispievaj├║ kvalitn├ę dreviny, s osobitn├Żm d├┤razom na hrub├ę a pevn├ę n├í┼í─żapn├ę dosky.

Drevo - pr├şrodn├Ż materi├íl...

V─Ćaka drevu ako pr├şrodn├ęmu materi├ílu s├║ celodreven├ę schodi┼ítia st├íle ve─żm i ob─ż├║ben├ę a ┼żiadan├ę. Schody Stadler V├ím umo┼ż┼łuj├║ v├Żber zo ┼íirok├ęho sortimentu: od ┼ítandardn├ęho schodi┼í┼ąa, po schodi┼íte na ktor├ę s├║ kladen├ę tie najvy┼í┼íie n├íroky na za┼ąa┼żenie.

Z├íkladn├ę prevedenie je v buku a borovici, ale m├┤┼żete si zvoli┼ą i javor a jase┼ł, rustik├ílny dub alebo exotick├Ż mahag├│n. Remeseln├ę spracovanie v spojen├ş s najmodernej┼íou CNC technikou V├ím zaru─Źuje najvy┼í┼íiu mo┼żn├║ kvalitu.

Umiestnenie a ├║dr┼żba dreven├Żch schodov

Vo v┼íeobecnosti neodpor├║─Źame dreven├ę schody situova┼ą na miesta, kde doch├ídza k ve─żk├Żm v├Żkyvom teploty, pr├şp. vlhkosti (vykurovacie teles├í a pod.). Odpor├║─Źame v┼íak zladi┼ą dreven├ę schody s ostatn├Żmi dreven├Żmi doplnkami (podlaha, dvere, pr├şp. okn├í alebo parapety). Dosiahnete jednotn├Ż a kompaktn├Ż interi├ęr. Mnoh├ş v├ştaj├║, ┼że dreven├ę schody si vy┼żaduj├║ len┬á minim├ílnu starostlivos┼ą. Sta─Ź├ş, ak ich pravidelne pretriete mierne vlhkou handrou. Ur─Źite nezabudnite dreven├ę schody o┼íetri┼ą ┼ípeci├ílnymi pr├şpravkami ur─Źen├Żmi na dreven├Ż povrch, ktor├ę dosta┼ą sn├í─Ć v ka┼żdej drog├ęrii. A to za pomerne lacn├║ cenu.

Ru─Ź├şme, ┼że na┼íe dreven├ę schody (ako aj oce─żov├ę schody a to─Źit├ę schody) sp─║┼łaj├║ najvy┼í┼íie n├íroky na za┼ąa┼żenie.

Fotog├íleria na┼í├şch projektov -
dreven├ę schody